תחזית טיולים נגישים 2021

טיול זה מתוכנן במיוחד למטייל  עם מוגבלות בניידות . הפירוט המתבקש , מבלי לפגוע  בזכות הבסיסית של הנוסע לחופש מידע , יאפשר התארגנות שתוביל להנאה מקסימלית  אפשרית מטיול זה .

האם תביא ציוד ניידות?כן/לא (סמן בעיגול )
האם תרצה לשכור כיסא  גלגלים ?   (הסוכן יכול לספק מידע נוסף) (סמן בעיגול )חשמלי ו / או ידני   או אמצעי עזר אחר  ציין  ?
האם הינך נדרש להישאר ישוב בכיסא הגלגלים בזמן נסיעה ברכב ?  כן/לא (סמן בעיגול )
הינך מטייל עם חבר/ה, מטפל/ת ?כן/לא (סמן בעיגול )
האם הינך מעוניין לשכור מטפל/ת   מקצועי לטיול  ?כן/לא (סמן בעיגול )
האם אתה זקוק לסיוע בהעברות בחדר בזמן הלינה (למשל מיטה או חדר אמבטיה)?כן/לא (סמן בעיגול )
האם יש לך דרישות תזונה מיוחדות?במידה וכן ציין –
האם יש לך צרכים לאמצעים רפואיים (כגון חמצן וכו’)?כן/לא (סמן בעיגול )
האם יש עוד משהו שעלינו לדעת?כן/לא (סמן בעיגול )
  
אם סומן כן לכל אחת מהשאלות הנ”ל ייתכן ונידרש למספר שאלות הבהרה
פרטי הטיול
סוג הטיולמיועד לאנשים עם מוגבלות ולאנשי הגיל השלישי שעשויים להידרש לעזרה
המחיר כולל : לינה בחדרים מונגשים לכיסאות גלגלים  על בסיס של ארוחת בוקר ,אוטובוס תיירים ממוזג ונוח ,מותאם לכיסאות גלגלים ,מדריך דובר עברית, כניסות לאתרים בהתאם לכתוב בתוכנית, ארוחות צהרים וערב בהתאם לכתוב בתוכנית ,מדריכים מקומיים בהתאם לנדרש ,מים באוטובוס.המחיר לא כולל : התייקרויות של כרטיסי הטיסה עד לגמר התשלום המלא כל מה שאינו תחת הסעיף “המחיר כולל” תשר מכל סוג שהוא 
  
  
פרטי החברה 
שם החברה יגאל רוזנטל- טיולים לאנשים עם מוגבלות ברחבי העולם
דואר אלקטרוניYR.activesolution@gmail.com
כתובתכרמיאל – ת”ד- 7661  מיקוד 2170664
סלולרי / פקס0549991366 /0549987143 / 049881132
תנאי תשלום 
העברה בנקאית  
ביט 

הערה חשובה

טופס הרשמה מאושר + תשלום מקדמה של  10% מבטיח מקום לנוסע.

לחברה זכות לסרב לממש נסיעה של כל נוסע אשר לא שילם את מלוא התשלום לפני היציאה.

הבהרות:

 • כללי – המידע הניתן  בתקנון זה מהווה אסמכתא להתחייבות על פיהם נרכש הטיול.

במקרה של מחלוקת ו/או  אי הסכמה  ו/או תביעה משפטית בין הצדדים יהיה בית המשפט בחיפה בלבד בעל הסמכות המקומית העניינית והייחודית לדון בכל מחלוקת ו/או תביעה.

 • תוכנית הטיול– בכוונתנו לממש את כל מה שהובטח בתוכנית הטיול.  לא הכל תלוי בנו כמו-וירוס קורונה ,פגעי מזג אויר, שינויי טיסות ומועדן (אשר תלויים בחברות התעופה), מצב בטחוני בארץ היעד ואו אתרים סגורים, לא כל מרכיבי הטיול מונגשים מספיק ולכן ייתכנו  שינויים בתוכנית הטיול המקורית. בכוונתנו לספק חלופה לפי הבנתינו. בכל מקרה לא יינתנו החזרים כספיים.
 • השתתפות בטיול – יציאת הטיול מותנית בכמות משתתפים מינימלית. הטיול מוגדר לבעלי מוגבלויות תנועה. הרכב וגילאי המשתתפים אינו מוגבל. באחריותו של כל נוסע לתת פרטים על מצבו הנגיש כדי שנוכל להתאים פתרון שיאפשר מיקסום החוויה. כל הגבלה אחרת באחריות הנוסע אישי.
 • מסמכים/ביטוח/אשרות – על הנוסע ובאחריותו לבדוק את מסמכיו אם תקפים. הדרכון הישראלי (חייב להיות בתוקף לחצי שנה לפחות ממועד היציאה לטיול והכניסה למדינת היעד). בדרכון 3 דפים ריקים רצופים לפחות, הצורך באשרת כניסה (ויזה)- אינפורמציה תימסר על ידי החברה, חיסונים (יש להיות בקשר עם משרד הבריאות ) ,מצב רפואי (כולל תרופות  מכל סוג שהוא ) , פוליסת  לביטוח בריאות, תאונות דרכים ומטען מתאימה, אשר מכסה מגוון פעילויות במסלול הטיול, כולל סעיף הטסה אווירית במקרה חירום. מומלץ לרכוש ביטוח זה עם הזמנת הטיול .

הערה: אין החברה אחראית לביטול נסיעה או קיצורה עקב מצב רפואי של הנוסע או של המלווה המצטרף.

 • ביטולים/דחיה– ביטול יזום של טיול על ידי החברה, יתאפשר עד 14 ימי עסקים לפני יציאת הטיול ללא כל טענה ו/או תביעה של הלקוח. החברה תהיה רשאית לקבוע מועד אחר לטיול בהסכמת הלקוח. במידה ולא תהיה הסכמה ,יבוצע החזר  כספי תוך 30 יום .

ביטול הטיול על ידי הלקוח מכל סיבה שהיא ובכל מועד לא יוחזרו הוצאות ששולמו לספקים השונים  מראש  ואין אפשרות לקבל החזר בגינם . ביטול של עד 40 ימי עסקים  לפני מועד הנסיעה יוחזרו 100% מהתשלום פחות 100$. עד 30 ימי עסקים יוחזרו 75% מינוס 100$. עד 20 ימי עסקים יוחזרו 50%  מינוס 100$. עד 19 ימי עסקים ועד מועד הנסיעה לא יוחזרו.

תשלומי ההחזר בהתאם יבוצעו תוך 30 יום מקבלת מכתב הביטול במשרדינו.

 • מחירים/שערי מטבע/מיסים– מחירי הטיול נקבע על פי תעריפי הטיסות, שירותי קרקע, מיסים ושערי חליפין בין מטבעות מקומיים לדולר האמריקאי כפי שהיה ידוע  ביום ההצעה . שער הדולר הקובע הוא, שער העברות והמחאות גבוה של הבנק הפועלים לפי ערך יום העסקים הקודם ליום התשלום בפועל.
 • המחירים כוללים :
 • טיסות– חברות תעופה סדירות (אשר כפופים לתקנות ואיגוד חברות התעופה (יאט”א). מחיר כרטיס הטיסה המחייב הוא המחיר שהיה נכון ליום הגשת ההצעה . כל תוספת מחיר תחול על הלקוח.
 • מלונות– מוצעים בתי מלון עם חדרים נגישים לפי הקריטריונים של המדינה המארחת . יש מדינות שאין מספיק חדרים לאנשים עם מוגבלות ולכן ייבחרו חדרים שהגישה והתכנון הפנימי של החדרים יאפשרו התאמה מרבית לצרכי הלקוח .
 • תחבורה– הרכב מותאם לצרכי הקבוצה. בכל מדינה יש הנחיות לשעות עבודה ומנוחה של הנהג. אין זה מחובתו של הנהג לבצע מעל הרשום בתוכנית הטיול. כל דבר חריג ייעשה ביוזמת המדריך ובהסכמת הנהג (תתכן עלות נוספת שתובא לידיעת הנוסע לפני מימוש).
 • כלכלה– מחיר הטיול כולל ארוחות כפי שהוצע במסלול הטיול . לא ניתן להבטיח ארוחות שונות מהמקובל בארץ היעד.

הארוחות בטיסה באחריות חברת התעופה.

 • מחירי הטיול אינם כוללים: עלויות ויזה (במידה ונדרש) , עדכוני דלק ומיסי נמל, ביטוחים והוצאות אישיות, נזקים צד 3 בארץ היעד לנותני השירות עקב רשלנות הנוסע.

במחיר הטיול לא כלול תשר מכל סוג שהוא ונתון לשיקול דעתו של כל נוסע.

חתימה על טופס רישום זה מהווה הבנה מלאה של תנאי ההשתתפות בטיול.

שם הנוסע :                                                     מספר תעודת זהות :

חתימה :                                                           תאריך :